100GB Depolama Alanı Ücretsiz(Mobil ve Bilgisayar)

Normalde bulut depolama alanlarının belli bir sınırı olur mesela google drive’nin 15GB’dir ve diğer depolama uygulamalarının veya sitelerininde bu şekildedir, genelde 25gb’yi geçmez şimdi sizinle paylaşacağımız uygulama size yani kayıt olan her kullanıcıya 100GB Depolama(Hafıza) Alanı sunuyor hemde ücretsiz bir şekilde,gerçekten güzel bir depolama alanı.

Şimdi Yapanız gereken mobilde iseniz Google playdan Degoo yazarak indirebilirsiniz veya buraya tıklayabilirsiniz,bilgisayarda iseniz Buraya Tıklayarak Kayıt Olabilirsiniz.

100 GB Free Backup
Kayıt olduktan sonra size 3 paket sunacaktır , hemen altında Go to my files yani dosyalarıma git linkine tıklayın ardından size 100gb tanımlanmış olacak bu depolama alanını bilgisayarınızdaki yedekleri dosyalari videolar veya telefonunuzda bulunan önemli dosyaları bu sisteme aktararak dosyalarınızı yedekleyebilirsiniz ve bu sayede artık dosyalarınız kaybolsa bile bu sistem üzerinden tek tık ile indirebilirsiniz.

Peki ben bu 100GB’yi  ücret ödemeden daha da artırabilirmiyim?

Tabiki artırabilirsiniz şöyle ki kayıt olduğunuzu varsayalım,zaten anasayfata tıkladığınızda ” You can get 500 GB extra space free! ” yazan butona tıklayalım orada size özel link veriliyor o linki arkadaşlarınıza paylaşın ve her kayıt olan arkadaşınız için 5GB Ekstra alan size tanımlanıyor.

Mobilde olanlara ekstra gb artırma yöntemi geliştirilmiş mobilde iseniz videolu reklam izleyerekte GB’ları katlayabilirsiniz.

 

Share

You may also like...

4 Responses

 1. AffiliateLabz dedi ki:

  Great content! Super high-quality! Keep it up! 🙂

 2. BrianMer dedi ki:

  Wow, gorgeous website. Thnx …

 3. JamesDow dedi ki:

  Wow because this is extremely great work! Congrats and keep it up.

 4. Martina Ohyama dedi ki:

  Useful info. Fortunate me I found your site

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir