En İyi AntiVirus Programları

Herkese Merhehaba,

Bilgisayarınız Son Zamanlar Yavaşladı ya da İnternette Kasıyor veya Fazlasıyla Bir Değişiklik Hissettiyseniz Bu Programları İndirip Test Etmeniz Sizin Yararınıza Olacaktır.

 

Mutlaka Denemeniz 3 Programı Paylaşacağım Sizinle.

  1. Norton AntiVirus Programı

Bu Program sizlere 30 Günlük Deneme Süresi Veriyor,zaten siz bu programı 10 gün kullanın 5-10 gün içinde olumlu sonuç alırsınız diye tahmin ediyorum,Programı Beğenirseniz Yıllık Olarak Satın Alabilirsiniz Zira 30 Gün sonunda programı silin eğer işe yaramışsa bilgisayar uzun süre kendini yormadan çalıştırır,yok ben programı devam ettirmek istiyorum derseniz Yıllık olarak programı satın alabilirsiniz.

2. Malwarebytes

Bu Yazılımda çok tavsiye edilir gerçekten virüsleri sezer ve tek tek bulur bilgisayarınızda keylogger,Truva atı gibi şüpheli viruslerden şüpheleniyorsanız mutlaka kurup bilgisayarınızı taratın güzel sonuçlar alacağınızdan emin olabilirsiniz.

3. CCleaner

Aslında bu pek virus programları kadar etkili değildir ama bilgisayarınızda yüklü olması gereken programlardan birisi kayıt defterini onarıp optimize eder ve buda bilgisayarınızı hızlandırır tek bunlarla sınırlı kalmaz gerçekten bilgisayarın üzerinde güzel bir etkisi vardır.

 

Soracak olursanız hangisini indireyim yerinizde olsam CCleaner ve Norton’u kesin yüklerim,size yeterli gelmez ise Malwerabytes’ide Yüklemeniz Gerekecektir.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir